HARMONOGRAM EGZAMINÓW PISEMNYCH I USTNYCH W SESIJ LETNIEJ W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Ostatnia aktualizacja lub zmiana harmonogramu: 2013-10-03 16:19:34

 

II LO z

IV LO z

V LO z

 

10.06

 

Informatyka (U), godz. 15.00,  sala 1

.........................................................

WOS (U), godz. 17.00, sala 3

 

J. angielski (P), godz. 18.00,  sala 208

......................................................................

Matematyka (P), godz. 16, sala 103

 

WOS (U), godz. 15.00,  sala 3

................................................................

Matematyka (P), godz. 16.30, sala 203

 

11.06

 

J. angielski (P), godz. 18.00,  sala 208

..........................................................

Historia (U), godz. 16.00, sala 3

 

J. polski (P), godz. 16.00

.......................................................................

Fizyka (U), godz. 17.30, sala 4

 

Matematyka (U), godz. 17.00,  sala 203

...................................................................

Historia (U), godz. 16.00, sala 3

 

12.06

 

J. polski (P+U),

 godz. 17.00, sala 107

 

 

Historia (U), godz. 16.00, sala 3

......................................................................

J. polski (U), godz. 16.00, sala 4

 

J. rosyjski

(P+U), godz. 16:00, sala 103

 

13.06

 Fizyka (U), godz. 15.00, sala 208

..........................................................

 Matematyka (P), godz. 16.30,

sala 208

 

Tech. Informacyjna (U), godz. 14-17, sala 110

......................................................................

Matematyka (U), godz. 16-18, sala 103

 

J. angielski (P), godz. 17.00, sala 203

...................................................................

J. polski (P), godz. 18.30, sala 107

 

14.06

 

J. angielski (U), godz. 17.00 sala 3

.........................................................

Geografia (U), godz. 15 - 18 sala 4

 

J. angielski (U), godz. 17.00,  sala 3

.......................................................................

Geografia (U), godz. 15-18 sala 4

Geografia (U), godz. 15-18, sala 4

 

17.06

Matematyka (U), godz. 16.00 sala 103

..........................................................

J. rosyjski (P), godz. 18.00, sala 107

 

J. rosyjski (P), godz. 16.00, sala 107

........................................................................

 

J. angielski (U), godz. 18.00,  sala 3

.....................................................................

J. polski (U), godz. 18.00 sala 4

 

18.063

 

J. rosyjski (U), godz. 18.00, sala 107

.............................................................

Chemia (U), godz. 16.00, sala 3

 

J. rosyjski (U), godz.18.00, sala 107

.........................................................................

Chemia (U), godz. 16.00, sala 3

 

 

19.06

 

Podstawy przedsiębiorczości (U),

Godz. 16.00, sala 3

 

Biologia (U), godz. 14.00

 

 

20.06

 

 

 


21.06

 

 

 

 

UWAGA SŁUCHACZE

Po zakończonej sesji egzaminacyjnej i wpisaniu wszystkich ocen, indeksy należy zwrócić do sekretariatu.