W środę, 6 grudnia br., szkolna sekcja jiu-jitsu zorganizowała pierwszy, innowacyjny w skali regionu trening skierowany tylko do płci pięknej. Na zajęciach pojawiło się kilkanaście dziewcząt, w tym kilka aktywnych zawodniczek BJJ z Suwałk i Augustowa. Instruktorka, Joanna Wiśniewska, zaprezentowała zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz kilka technik zmuszających przeciwnika do poddania się. Zwieńczeniem treningu było kilka zabaw sparingowych.

Informujemy, że treningi BJJ Girls Only są bezpłatne i odbywają się w każdą środę o godzinie 18.00 w sali do gimnastyki i sportów walki. Treningi prowadzi Joanna Wiśniewska – pracownik służb mundurowych, najbardziej doświadczona zawodniczka BJJ w regionie, instruktorka samoobrony, posiadaczka niebieskiego pasa BJJ, który odbierała z rąk brazylijskiego mistrza Andre Monteiro.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na treningi, by spróbowali swoich sił w tej dyscyplinie sportowej, bo warto!

Wszelkich informacji udziela nauczyciel i trener Bartłomiej Mikołajczyk (sala 208 w budynku dydaktycznym).