W poniedziałek, 29 maja 2018 roku, gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. 

Spotkanie otworzyła dyrektor szkoły Pani Anna Musiałowicz, następnie głos zabrał zastępca dziekana Wydziału Cybernetyki WAT-u płk dr inż. Mariusz Chmielewski, który przedstawił najnowsze osiągnięcia swoje i podopiecznych swojego wydziału. W dalszej części spotkania podchorążowie, Marek Świerzbin i Jakub Niewierowski, przedstawili ofertę dydaktyczno-naukową uczelni. Mamy nadzieję, że część z naszych uczniów wybierze WAT jako uczelnię wyższą, gdzie będzie kontynuowała naukę. Warunki, jakie proponuje WAT swoim studentom, są niezwykle interesujące i zachęcające.

A Wojskowa Akademia Techniczna jest uczelnią publiczną, politechniczną i prowadzi kształcenie na studiach i wojskowych, i cywilnych.