Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach.  W wyznaczonych godzinach nauczyciele prowadzą konsultacje dla uczniów, rodziców/opiekunów prawnych.

 

 Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godziny dostępności Sala
Bagiński Marek Czwartek, piątek 7:30 – 8:00 C-7
Baranowski Marcin Czwartek, Piątek 7:30 – 8:00 Pokój w-f
Bielecka Marta Poniedziałek, wtorek, środa  7:40 – 8:00 Pokój nauczycielski, BDM
Bogucka Anna Poniedziałek 15.10 -16.10 B107
Boniszewski Lech wtorek 15.00- 16.00 6
Bucki Jarosław Wtorek, środa 7.30-8.00 B013
Chalecki Paweł Środa, Piątek 7:25- 7:55 B014
Chmielewska Marzena Poniedziałek 15.15-16.15 202
Chmielewska Urszula Środa 7.50-8.50 008
Daniłowicz-Wasilewska Dorota piątek 15.15-16 102
Deresz Tomasz Wtorek, Środa 7.30 – 8.00 B110
Dudanowicz Andrzej Wtorek, piątek 7.30 – 8.00 Pokój w-f
Filipczuk Maciej Wtorek  15.10 – 16.10  202
Giza Marlena Środa 15.15 – 15.45
Głośny Gerard wtorek

piątek

15.10 – 15.40 B210
Grnyo Małgorzata wtorek, czwartek 14:00 – 14:30 Biblioteka
Huszcza Marek Wtorek, Czwartek 7:30 – 8:00 D2
Jachimowicz Tomasz Wtorek, Środa 7:30-8:00 C5
Jaczewski Rafał Poniedziałek, Wtorek 7.30 – 8.00 11
Janulewicz Mateusz  Wtorek, Czwartek  7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

D1
Jaśkiewicz Magdalena wtorek, piątek 14.30-15.00 105
Jurgielewicz Andrzej wtorek 14:25 – 15:25  205
Kalejta Henryk  –
Kłoczko Paulina Środa, czwartek 7:30 – 8:00 203
Kobiałka Marzena poniedziałek, wtorek 7:30-8:00 B306
Kolenkiewicz Marta Środa 15.10-16.10 109
Kondracki Marek Wtorek 7.00 – 8.00 B204
Kosmowska Jolanta czwartek 15.10- 16.10 108
Kossa-Szoch Dorota Wtorek, środa 7.30-8.00 10
Kowalewska Małgorzata Wtorek, środa 14.30 – 15.00 012
Kowalewska Sylwia Czwartek, piątek 7.30 – 8.00 013
Krasiński Janusz środa, czwartek 7.30 – 8.00 9
Kuczyńska Aneta wtorek 15.15-16.15 B308
Kuczyński Artur wtorek 15.15-16.15 C
Kuś-Tomkiewicz Kamila  –
Leśniewski Adam wtorek, czwartek 7.30 – 8.00 D3
Lisowska Anna Środa, Piątek 7.30 – 8.00 B101
Lubbe Lidia poniedziałek 14.25-15.25 B
Łaciński Piotr środa 15:15 – 16:15 B202
Łukawski Dariusz Wtorek, Piątek 7:30 – 8:00 D06
Mazalewska Grażyna Piątek 7.00-8.00 211
Michalski Jan Wtorek, piątek  

7.30-8.00

 

D05
Mikołajczyk Bartłomiej Wtorek, czwartek, piątek 7:40 – 8:00 B3
Misiukiewicz Mariusz  Poniedziałek 7:00-8:00  B208
Mórawska Magda wtorek, środa 7.30-8.00 B209
Mrozek Jarosław wtorek 7.30 – 8.00 B303
Mrówczyńska Jolanta Wtorek, czwartek 15:10 – 15:40
Okrągła Joanna  Czwartek 7:30 – 8:30  p. 09
Orłowski Wiesław Poniedziałek, Piątek 7:15-7:45 Pokój wf
Parafinowicz Edyta poniedziałek  7:00 – 8:00 11
Pigiel Bogusława Poniedziałek, wtorek 7.30-8.00 108, 204
Piktel Bohdan poniedziałek, środa 7.30 – 8.00 B109
Poczobut Marta Wtorek, piątek 7.30 – 8.00 010
Pogorzelska Justyna Wtorek, czwartek 7:30 – 8:00  101
Pomian Jan Wtorek, Środa 7:30-8:00 C9
Przekop Przemysław  środa 12.30-13.30 Pokój nauczycielski
Raczkowski Paweł Poniedziałek, Czwartek, Piątek 7.40 – 8.00 Pokój wf
Radaszkiewicz Edyta  Wtorek

czwartek

7:30-8:00

15:10-15:40

B112
Radziszewska Jowita Czwartek 7:00-8:00 204
Ratomski Michał Piątek

Wtorek

12:40:13:25

13:10-13:25

Pokój nauczycielski
Remiszko Lech Czwartek 7:00-8:00 Pokój w-f
Rogalska-Balita Beata Wtorek,czwartek 7.30-8.00 B211
Rusanowski Szymon  Środa 8.25-8.55

13.25-13.55

Pokój w-f
Siwko Magdalena  poniedziałek 14.20-15.20  104
Słuchocki Tomasz Poniedziałek, Wtorek 7.30 – 8.00 B309
Sobińska Justyna poniedziałek

czwartek

7.30-8.00

15.10-15.40

B103

B103

Spudzis Marta Poniedziałek, wtorek 7.30 – 8.00 B12
Stefanowska-Jachimowicz Grażyna środa, czwartek 7.30 – 8.00 B212
Stojanowska-Hościłowicz Aneta Poniedziałek, wtorek 15.10-15.40 106
Stojanowski Hubert Poniedziałek, wtorek 7.30 – 8.00 206
Szymańska Beata Poniedziałek, wtorek 7:30 – 8:00 p. 207
Szymański Bogusław Poniedziałek, wtorek, środa 7:40 – 8:00 Pokój w-f
Śliwińska Edyta Poniedziałek

Piątek

12.20-12.35

10.45- 11.30

Pokój nauczycielski BDM
Świetlicka Anna Piątek 7.00 – 8.00 209
Teodorowska Julia Wtorek 14.20-15.20 208
Walendzewicz Tomasz Wtorek, Czwartek 7.30 – 8.00 B012
Wasilewski Leszek Poniedziałek 7:30 – 8:00

15:10 – 15:40

B010
Wawrzyn Wojciech  Czwartek, Piątek 7.30 – 8.00 B5
Werpachowski Bogdan  Poniedziałek, Środa 7.30 – 8.00  B301
Węcek Bogumił  Czwartek  14-30-15.30 B011
Zielepuza Daniel Środa

Piątek

9.00-9.30

7.30-8.00

15

D1

Złotorzyński Michał  poniedziałek 15:10-16:10  103
Żukiewicz Małgorzata  czwartek 7:30 –8:00

15:15 – 15:45

008

012

Żyliński Bartosz  wtorek 7:30-8:00

13:25-14:05

 D04