Harmonogramy egzaminów zawodowych w roku szkolnym 2020/2021:

Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie sesja czerwiec – lipiec 2021 Harmonogram

Część Pisemna  (wersja PDF)

DATA/ GODZINA/ SALA KWALIFIKACJA ZDAJĄCY
22.06.2021 WTOREK godzina 10:00
22.06.2021 WTOREK

godz. 10:00 AULA

 

AU.54.

III TG

1.      Bednarek Wiktoria

2.      Chwieduk Oskar

3.      Ciszewska Paula

4.      Cuper Dominika

5.      Danowski Dawid

6.      Derencz Kacper

7.      Grajewska Anna

8.      Iwanicka Aleksandra

9.      Iwanowska Gabriela

10.  Kamińska Ewelina

11.  Kiler Natalia

12.  Kowalewska Agnieszka

13.  Lotkowski Jakub

14.  Malinowska Michelle Monika

15.  Markowska Paula

16.  Matyszkiel Anna

17.  Misiewicz Sylwia

18.  Ołów Izabela

19.  Pachucki Filip

20.  Pawluczyk Bartosz

21.  Płaza Mateusz

22.  Podziewski Mateusz

23.  Siwiec Oliwia

24.  Śliżewska Gabriela

25.  Sokołowska Wiktoria

26.  Tylenda Jakub

27.  Tylenda Karolina

28.  Warykowski Dominik

29.  Wierzchowski Filip

30.  Żylińska Natalia

31.  Sitko Dawid (IV TG)

MG.19.

III TM

32.  Bertman Piotr

33.  Jaśkiewicz Miłosz

34.  Kosiński Hubert

35.  Ołów Ludwik

36.  Panasiewicz Albert

37.  Pietrewicz Jakub

38.  Poczobut Tomasz

39.  Rojek Mateusz

40.  Sofinowski Dawid

41.  Witkowski Jakub

42.  Zdancewicz Michał

22.06.2021 WTOREK

godz. 10:00

s. 201

EE.03.

III TE

1.      Domin Jakub

2.      Halicki Michał

3.      Kowalewski Jakub

4.      Kutyło Marcin

5.      Mokrycki Dawid

6.      Osewski Maciej

7.      Rudziewicz Konrad

8.      Stasiński Oskar

9.      Stefanowski Dominik

10.  Trzeciecki Patryk

11.  Walendzewicz  Paweł

12.  Walendzewicz Norbert

13.  Wasilewski Bartosz

14.  Wojciechowska Natalia

15.  Sowula Radosław (IVTE)

22.06.2021

WTOREK

godz. 10:00

s. 105

EE.17.

III TAU

1.      Biernatowicz Bartosz

2.      Bogdan Sebastian

3.      Dziekoński Radosław

4.      Dźwilewski Kamil

5.      Górski Krzysztof

6.      Jankowski Mateusz

7.      Kamiński Maciej

8.      Łada Wiktor

9.      Łoszewski Paweł

10.  Mackiewicz Micha

22.06.2021

WTOREK

godz. 10:00

s. 104

EE.17.

III TAU

1.      Makarewicz Marcin

2.      Milewski Kacper

3.      Modzelewski Mateusz

4.      Murawski Mateusz

5.      Pogorzelski Piotr

6.      Radzewicz Przemysław

7.      Sitkowski Mateusz

8.      Tomaszewski Bartosz

9.      Ulikowski Mateusz

10.  Zabłocki Wiktor

22.06.2021 WTOREK godzina 10:00
22.06.2021

WTOREK

godz. 10:00

s. 103

MG.17.

IV TM

1.      Puza Patryk

2.      Bogdan Sebastian

3.      Siłkowski Mateusz

E.07 (2) 4.      Ołów Damian

5.      Sikorski Mikołaj

AU.14 (3) 6.      Kaszuba Beata (III WZ)

7.      Liszewska Kinga (III WZ)

8.      Staszkiewicz Milena

BD.01 (2) 9.      Rojek Kamil Maciej (III WZ)

10.  Wierzbiło Hubert (III WZ)

22.06.2021 WTOREK

godz. 10:00 sala gimnastyczna

BD.17.

III TEO

1.      Boczek Łukasz

2.      Bziom Hubert

3.      Czerniawski Damian

4.      Dziemitko Weronika

5.      Guziewski Jan

6.      Konopko Aleksandra

7.      Przekop Michał Józef

8.      Standowicz Mikołaj

9.      Woliński Filip Piotr

10.  Żelechowski Marcin

BD.29.

III TB

11.  Barako Patryk

12.  Biziewski Miłosz

13.  BokuniewiczMichał

14.  Brodowski Kacper Robert

15.  Burzyński Mateusz

16.  Daniłowicz Natalia

17.  Górski Tymoteusz

18.  Gościewski Adam

19.  Kalejnik Fabian

20.  Karaszewska Sandra

21.  Kolenkiewicz Zofia

22.  Kondracka Aleksandra

23.  Korotko Jakub

24.  Liszewski Klaudiusz

25.  Nowosadko Dawid

26.  Ostapowicz Rafał

27.  Ostaszewska Gabriela

28.  Pacewicz Bartosz

29.  Rogorzyńska Agnieszka

30.  Rowińska Patrycja

31.  Siedlecki Daniel

32.  Sitko Izabela

33.  Tomkiewicz Michalina

34.  Trzcianowski Maciej

35.  Wesołowski Michał

36.  Zalewski Jakub

37.  Żukowski Jakub

38.  Białanowski Jakub (IV TB)

39.  Jegliński Mateusz

EE.10.

III TI

40.  Bagiński Jakub

41.  Borkowski Hubert

42.  Chmielewski Jakub

43.  Chodorowski Mateusz

44.  Dorochowicz Robert

45.  Giczewski Miłosz Łukasz

46.  Gościewski Daniel

47.  Grzędziński Krzysztof

48.  Jarmułowicz Kacper

49.  Jasiński Maciej

50.  Jurewicz Jakub

51.  Kijewski Sebastian

52.  Kiljańska Kinga

53.  Lutecki Adrian

54.  Okuniewski Miłosz

55.  Rutkowski Mateusz

56.  Rynkiewicz Eryk Miłosz

57.  Sarnowski Jakub

58.  Saulewicz Marcel

59.  Sawicki Jakub Adam

60.  Skrocki Mikołaj

61.  Słabiński Karol

62.  Szczecina Piotr

63.  Szyłak Jakub

64.  Szymczyk Hubert

65.  Szyperek Mateusz

66.  Tramp Wiktor

67.  Ułanowicz Dawid

68.  Wasilewski Jakub

69.  Żuryński Piotr

22.06.2021 WTOREK godzina 10:00
22.06.2021

WTOREK

godz. 10:00

s. 101

MG.17.

(10)

1.      Bogdan Adam

2.      Budzejko Mateusz

3.      Bujakowski Maciej

4.      Cimochowski Krystian

5.      Kowalczuk-Kochanowski Kamil

6.      Kozłowski Sebastian

7.      Orłowski Łukasz

8.      Ostasiewicz Tomasz

9.      Pilichowski Paweł

10.  Sokolik Sylwester Sebastian

22.06.2021

WTOREK

godz. 10:00

s. 102

BD.04.

(13)

1.      Gorszewski Bartłomiej

2.      Interewicz Piotr

3.      Jakubowski Andrzej

4.      Kardel Patryk

5.      Kobielski Norbert

6.      Ołów Szymon

7.      Orłowski Mateusz

8.      Rogacki Dominik

9.      Rydzewski Rafał

10.  Skrocki Paweł

11.  Sylwisty Piotr

12.  Tutak Karol

13.  Wierzbiło Łukasz

22.06.2021 WTOREK godzina 12:00
22.06.2021 WTOREK

godz. 12:00

s. 103

EE.18.

IV TAU

1.      Brodowski Jakub

2.      Skowron Karol Kamil

3.      Ślimkowski Daniel

4.      Słowikowski Bartłomiej

5.      Staszkiewicz Jakub

6.      Wasilewski Bartłomiej

7.      Zabłocki Jakub

8.      Żuchowski Jakub

EE.22.

IV TE

9.      Dolistowski Mateusz

10.  Kap Cezary

11.  Kołowerzo Łukasz

12.  Sowula Radosław

13.  Ziatkowski Krzysztof

22.06.2021 WTOREK

godz. 12:00

s. 102

MG.44.

IV TM

1.      Bogdan Sebastian (IVTM)

2.      Cylwa Bartosz Marian

3.      Kłoczko Dawid

4.      Kraużlis Edvinas

5.      Puza Patryk

6.      Siłkowski Mateusz Kacper

7.      Staniszewski Jakub

8.      Syberski Mateusz

9.      Szulc Przemysław

10.  Wojtkiewicz Karol

22.06.2021 WTOREK

godz. 12:00 AULA

 

BD.30.

IV TB

1.      Białanowski Jakub

2.      Brzęk Mikołaj

3.      Chalecki Hubert

4.      Ćwikowski Jakub

5.      Dębowski Miłosz

6.      Dembowska Paulina

7.      Ferenc Zuzanna

8.      Gajda Patryk

9.      Jarmołowicz Wojciech

10.  Kosak Adam Jerzy

11.  Mentel Patrycja

12.  Sapieha Weronika

13.  Sawicki Michał

14.  Skowina Nikola

15.  Staniszewska Julia Angelika

16.  Szyłak Filip

17.  Uździło Adam

18.  Wróblewski Patryk

19.  Ziółkowski Klaudiusz

20.  Jegliński Mateusz

EE.05

III TEL

21.  Bartłomiej Damian

22.  Bobrowski Sebastian

23.  Bogdan Wiktor

24.  Domel Norbert

25.  Herman Adrian

26.  Kopeć Wojciech

27.  Mikielski Hubert

28.  Mindziukiewicz Daniel

29.  Pietrucha Krystian

30.  Rojsza Wiktor

31.  Sokołowski Krystian

32.  Szyksznian Konrad

33.  Zaniewski Paweł

34.  Żukowski Adrian

35.  Karłowicz Michał (IV TEL)

36.  Ciszewski  Jakub (IV TEL)

22.06.2021 WTOREK godzina 12:00
22.06.2021

WTOREK

godz. 12:00

 sala gimnastyczna

AU.55.

IV TG

1.      Bekier Sebastian

2.      Budrys Klaudia

3.      Butkiewicz Jakub

4.      Gajewska Julia

5.      Grzęda Wojciech

6.      Kapuściński Dawid

7.      Karwel Aleksandra

8.      Kotarski Wiktor

9.      Ostrowska Dominika

10.  Pietrołaj Bartosz

11.  Rogorzyńska Monika

12.  Rozmysłowski Damian

13.  Sienica Eliza

14.  Sierocka Karolina

15.  Sitko Dawid

16.  Sokołowska Edyta

17.  Strzyżewski Filip

18.  Świerzyńska Patrycja

19.  Trzasko Ewelina

20.  Tylenda Marcin

21.  Ułanowicz Krystian

22.  Wróblewska Kamila

23.  Ziembal Milena

24.  Żukowski Maksymilian

EE.02.

III TMR

25.  Anzulewicz Mateusz

26.  Bobrowski Bartosz

27.  Budziński Jakub

28.  Budziński Michał

29.  Buziuk Weronika

30.  Dobkowski Bartosz

31.  Filipowicz Ryszard

32.  Gajewski Błażej

33.  Gościewski Karol

34.  Kamiński Cyprian Daniel

35.  Kłaczyński Paweł

36.  Kopko Przemysław

37.  Kowalewski Wojciech Marian

38.  Kownacki Łukasz

39.  Łaskowski Łukasz

40.  Matulewicz Bartosz

41.  Ostrowski Michał

42.  Ovchinnikov Maksim

43.  Pietruszewski Mateusz

44.  Sawicki Kacper

45.  Sinkiewicz Bartosz

46.  Sosnowski Marcin

47.  Staszkiewicz Piotr Michał

48.  Stefanowski Dawid

49.  Szczerbowski Dawid

50.  Tumialis Przemysław

51.  Ulko Michał

52.  Wawrzyn Adrian

53.  Wyszko Hubert

54.  Zuzelski Piotr

EE.11.

IV TI

55.  Chlebus  Mikołaj

56.  Duda Krystian

57.  Grażul Paweł

58.  Kilon Adrian

59.  Kowalewski Patryk

60.  Krejpcio Hubert

61.  Kruszniewski Sebastian

62.  Oberszt Jakub

63.  Poniatowski Adam

64.  Poniatowski Mateusz

65.  Pruszyński Karol

66.  Skowroński Michał

67.  Sokołowski Mateusz

68.  Wasilewski Wojciech

69.  Zawada Patryk

70.  Żegarski Patryk

71.  Złotorzyński Filip

22.06.2021 WTOREK

godz. 12:00

s. 102

BD.18.

IV TEO

1.      Czerniawski Kamil

2.      Dzikielewski Jakub

3.      Izbicki Michał

4.      Karaszewska Ewelina

5.      Kozicki Bartosz

 

6.      Masalski Adam

7.      Milewska Adrianna

8.      Nowikowski Rafał

9.      Sitkowski Bartosz Filip

10.  Sobuniewska Barbara

11.  Żukowski Arkadiusz

22.06.2021 WTOREK godzina 14:00
22.06.2021

WTOREK

godz. 14:00

 sala gimnastyczna

EE.26.

IV TEL

1.      Aneszko Miłosz

2.      Bokuniewicz Samuel Wiktor

3.      Ciszewski Jakub

4.      Czokajło Mateusz

5.      Dudko Klaudiusz

6.      Jakubowski Dominik

7.      Karłowicz Michał

8.      Omiljan Klaudiusz

9.      Ostrowski Piotr

10.  Wojciechowski Wojciech Wiesław

E.19 11.  Bajer Marcin
E.24 12.  Ołów Damian
EE.21.

IV TMR

13.  Barszczewski Jakub

14.  Borzym Marcin

15.  Budzejko Arturas

16.  Buziuk Karol

17.  Ciszewski Paweł

18.  Grzędziński Arkadiusz

19.  Grzymkowski Bartosz

20.  Jeleniewicz Paweł

21.  Karłowicz Janusz

22.  Klonowski Arkadiusz

23.  Kondratowicz Rafał

24.  Kopiczko Jakub

25.  Kosiński Filip

26.  Krzywicki Mateusz

27.  Luto Adrian

28.  Orchowski Krzysztof

29.  Pułtorak Marcin

30.  Siłkowski Bartosz

31.  Sinkiewicz Paweł

32.  Szmajda Oskar Artur

33.  Tkaczyk Jakub

34.  Walendzewicz Rafał

35.  Waraksa Arkadiusz

36.  Wencek Kornel

37.  Wronowski Igor

38.  Zakrzewski Tomasz Piotr

39.  Żelazko Damian

Harmonogram Część Praktyczna  (wersja PDF)

DATA/ GODZINA/ SALA KWALIFIKACJA ZDAJĄCY
21.06.2021 PONIEDZIAŁEK godzina 9:00
21.06.2021 PONIEDZIAŁEK

godz. 9:00

sala gimnastyczna

BD.18.

IV TEO

1.       Czerniawski Kamil

2.       Dzikielewski Jakub

3.       Izbicki Michał

4.       Karaszewska Ewelina

5.       Kozicki Bartosz

6.       Masalski Adam

7.       Milewska Adrianna

8.       Nowikowski Rafał

9.       Sitkowski Bartosz Filip

10.    Sobuniewska Barbara

11.    Żukowski Arkadiusz

BD.30.

IV TB

1.       Białanowski Jakub

2.       Brzęk Mikołaj

3.       Chalecki Hubert

4.       Ćwikowski Jakub

5.       Dębowski Miłosz

6.       Dembowska Paulina

7.       Ferenc Zuzanna

8.       Gajda Patryk

9.       Jarmołowicz Wojciech

10.    Kosak Adam Jerzy

11.    Mentel Patrycja

12.    Sapieha Weronika

13.    Sawicki Michał

14.    Skowina Nikola

15.    Staniszewska Julia Angelika

16.    Szyłak Filip

17.    Uździło Adam

18.    Wróblewski Patryk

19.    Ziółkowski Klaudiusz

20.    Jegliński Mateusz

EE.18.

IV TAU

1.       Brodowski Jakub

2.       Skowron Karol Kamil

3.       Ślimkowski Daniel

4.       Słowikowski Bartłomiej

5.       Staszkiewicz Jakub

6.       Wasilewski Bartłomiej

7.       Zabłocki Jakub

8.       Żuchowski Jakub

EE.26.

IV TEL

1.       Aneszko Miłosz

2.       Bokuniewicz Samuel Wiktor

3.       Ciszewski Jakub

4.       Czokajło Mateusz

5.       Dudko Klaudiusz

6.       Jakubowski Dominik

7.       Karłowicz Michał

8.       Omiljan Klaudiusz

9.       Ostrowski Piotr

10.    Wojciechowski Wojciech Wiesław

E.24 1.      Letkiewicz Daniel

2.      Ołów Damian

3.      Sikorski Mikołaj

21.06.2021 PONIEDZIAŁEK godzina 13:00
21.06.2021 PONIEDZIAŁEK

godz. 13:00

sala gimnastyczna

EE.22.

IV TE

1.      Dolistowski Mateusz

2.      Kap Cezary

3.      Kołowerzo Łukasz

4.      Sowula Radosław

5.      Ziatkowski Krzysztof

 
DATA GODZINA SALA KWALIFIKACJA ZDAJĄCY
23.06.2021 ŚRODA 9:00 D.04 BD.29

III TB

1.       Barako Patryk

2.       Biziewski Miłosz

3.       Bokuniewicz Michał

15:00 D.04 BD.29

III TB

1.       Brodowski Kacper Robert

2.       Burzyński Mateusz

3.       Daniłowicz Natalia

4.       Górski Tymoteusz

5.       Gościewski Adam

24.06.2021 CZWARTEK

 

9:00 D.04 BD.29

III TB

1.       Jegliński Mateusz

2.       Kalejnik Fabian

3.       Karaszewska Sandra

4.       Kolenkiewicz Zofia

5.       Kondracka Aleksandra

9:00 B 208 E.19 1.      Bajer Marcin

2.      Murawko Adam

15:00 D.04 BD.29

III TB

1.       Korotko Jakub

2.       Liszewski Klaudiusz

3.       Nowosadko Dawid

4.       Ostapowicz Rafał

5.       Ostaszewska Gabriela

25.06.2021 PIĄTEK 9:00 D.04 BD.29

III TB

1.       Pacewicz Bartosz

2.       Rogorzyńska Agnieszka

3.       Rowińska Patrycja

4.       Siedlecki Daniel

5.       Sitko Izabela

15:00 D.04 BD.29

III TB

1.       Tomkiewicz Michalina

2.       Trzcianowski Maciej

3.       Wesołowski Michał

4.       Zalewski Jakub

5.       Żukowski Jakub

9:00 B 301 EE.03

III TE

1.       Domin Jakub

2.       Halicki Michał

3.       Kowalewski Jakub

4.       Kutyło Marcin

5.       Mokrycki Dawid

15:00 B 301 EE. 03

III TE

 

1.       Osewski Maciej

2.       Rudziewicz Konrad

3.       Sowula Radosław

4.       Stasiński Oskar

5.       Stefanowski Dominik

26.06.2021 SOBOTA
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.06.2021 SOBOTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.06.2021 SOBOTA

8:00 B 301 EE.17

III TAU

1.       Biernatowicz Bartosz

2.       Bogdan Sebastian (III TAU)

3.       Dziekoński Radosław

4.       Dźwilewski Kamil

5.       Górski Krzysztof

B 208 EE.21

IV TMR

1.       Barszczewski Jakub

2.       Borzym Marcin

3.       Budzejko Arturas

4.       Buziuk Karol

5.       Ciszewski Paweł

 

9:00

B 9 AU.54

III TG

1.       Bednarek Wiktoria

2.       Chwieduk Oskar

3.       Ciszewska Paula

4.       Cuper Dominika

5.       Danowski Dawid

6.       Derencz Kacper

7.       Grajewska Anna

8.       Iwanicka Aleksandra

AU.54

IV TG

9.       Budrys Klaudia

10.    Gajewska Julia

B 204 EE.05

II TEL

1.       Bartłomiej Damian

2.       Bobrowski Sebastian

3.       Bogdan Wiktor

4.       Ciszewski Jakub (IV TEL)

5.       Domel Norbert

D 05 BD. 04

III MZ

1.       Gorszewski Bartłomiej

2.       Interewicz Piotr

3.       Jakubowski Andrzej

12:00 B 301 EE. 17

III TAU

1.       Jankowski Mateusz

2.       Kamiński Maciej

3.       Łada Wiktor

4.       Łoszewski Paweł

5.       Mackiewicz Michał

B 208 EE. 21

IV TMR

1.       Grzędziński Arkadiusz

2.       Grzymkowski Bartosz

3.       Jeleniewicz Paweł

4.       Karłowicz Janusz

5.       Klonowski Arkadiusz

15:00 B 9 AU.54

III TG

1.       Iwanowska Gabriela

2.       Kamińska Ewelina

3.       Kiler Natalia

4.       Kowalewska Agnieszka

5.       Lotkowski Jakub

6.       Malinowska Michelle Monika

7.       Markowska Paula

8.       Matyszkiel Anna

AU.54

IV TG

9.       Kapuściński Dawid

10.    Karwel Aleksandra

D 05 BD.04

III MZ

1.       Kardel Patryk

2.       Kobielski Norbert

3.       Ołów Szymon

B 204 EE. 05

III TEL

1.       Herman Adrian

2.       Jakubowski Dominik (IV TEL)

3.       Karłowicz Michał (IV TEL)

4.       Kopeć Wojciech

5.       Mikielski Hubert

16:00 B 301 EE. 17

III TAU

1.       Makarewicz Marcin

2.       Milewski Kacper

3.       Modzelewski Mateusz

4.       Murawski Mateusz

5.       Pogorzelski Piotr

B 208 EE. 21

IV TMR

1.       Kondratowicz Rafał

2.       Kopiczko Jakub

3.       Kosiński Filip

4.       Krzywicki Mateusz

5.       Luto Adrian

27.06.2021 NIEDZIELA 8:00

 

B 301 EE. 17

III TAU

1.       Radzewicz Przemysław

2.       Sitkowski Mateusz

3.       Tomaszewski Bartosz

4.       Ulikowski Mateusz

5.       Zabłocki Wiktor

B 208 EE. 21

IV TMR

1.       Orchowski Krzysztof

2.       Pułtorak Marcin

3.       Siłkowski Bartosz

4.       Sinkiewicz Paweł

5.       Szmajda Oskar Artur

9:00 D 05 BD. 04

III MZ

1.       Orłowski Mateusz

2.       Rogacki Dominik

3.       Rydzewski Rafał

12:00 B 208 EE. 21

IV TMR

1.       Tkaczyk Jakub

2.       Walendzewicz Rafał

3.       Waraksa Arkadiusz

4.       Wencek Kornel

5.       Wronowski Igor

C 4A BD.01 1.       Rojek Kamil Maciej

2.       Wierzbiło Hubert

15:00 B 301 EE.03 1.       Trzeciecki Patryk

2.       Walendzewicz  Paweł

3.       Walendzewicz Norbert

4.       Wasilewski Bartosz

5.       Wojciechowska Natalia

D 05 BD.04

III MZ

1.       Skrocki Paweł

2.       Sylwisty Piotr

3.       Tutak Karol

4.       Wierzbiło Łukasz

16:00 B 208 EE. 21

IV TMR

1.       Zakrzewski Tomasz Piotr

2.       Żelazko Damian

 

28.06.2021

PONIEDZIAŁEK

8:00 B 308 EE.02

III TMR

1.       Anzulewicz Mateusz

2.       Bobrowski Bartosz

3.       Budziński Jakub

4.       Budziński Michał

5.       Buziuk Weronika

9:00 B 9 AU.54

III TG

1.       Misiewicz Sylwia

2.       Ołów Izabela

3.       Pachucki Filip

4.       Pawluczyk Bartosz

5.       Płaza Mateusz

6.       Podziewski Mateusz

7.       Siwiec Oliwia

AU.54

IV TG

8.       Ostrowska Dominika

9.       Sierocka Karolina

10.    Sitko Dawid

28.06.2021

PONIEDZIAŁEK

9:00 B 204 EE.05

III TEL

1.       Mindziukiewicz Daniel

2.       Pietrucha Krystian

3.       Rojsza Wiktor

4.       Sokołowski Krystian

5.       Szyksznian Konrad

12:00 B 308 EE.02

III TMR

1.       Dobkowski Bartosz

2.       Filipowicz Ryszard

3.       Gajewski Błażej

4.       Gościewski Karol

5.       Kamiński Cyprian Daniel

15:00 B 9 AU.54

III TG

1.       Śliżewska Gabriela

2.       Sokołowska Wiktoria

3.       Tylenda Jakub

4.       Tylenda Karolina

5.       Warykowski Dominik

6.       Wierzchowski Filip

7.       Żylińska Natalia

AU.54

IV TG

8.       Trzasko Ewelina

9.       Ułanowicz Krystian

10.    Wróblewska Kamila

11.    Żukowski Maksymilian

B 204 EE. 05

III TEL

1.       Zaniewski Paweł

2.       Żukowski Adrian

16:00 B 308 EE.02

III TMR

1.       Kłaczyński Paweł

2.       Kopko Przemysław

3.       Kowalewski Wojciech Marian

4.       Kownacki Łukasz

5.       Łaskowski Łukasz

29.06.2021

WTOREK

8:00 B 308 EE.02

III TMR

1.       Matulewicz Bartosz

2.       Ostrowski Michał

3.       Ovchinnikov Maksim

4.       Pietruszewski Mateusz

5.       Sawicki Kacper

B 201 MG.44 IV TM 1.       Bogdan Sebastian (IV TM)

2.       Cylwa Bartosz Marian

3.       Kłoczko Dawid

4.       Kraużlis Edvinas

5.       Puza Patryk

12:00 B 308 EE.02

III TMR

1.       Sinkiewicz Bartosz

2.       Sosnowski Marcin

3.       Staszkiewicz Piotr Michał

4.       Stefanowski Dawid

5.       Szczerbowski Dawid

B 201 MG.44 IV TM 1.       Siłkowski Mateusz Kacper

2.       Staniszewski Jakub

3.       Syberski Mateusz

4.       Szulc Przemysław

5.       Wojtkiewicz Karol

6.       Karaś Marek

16:00 B 308 EE.02

III TMR

1.       Tumialis Przemysław

2.       Ulko Michał

3.       Wawrzyn Adrian

4.       Wyszko Hubert

5.       Zuzelski Piotr

30.06.2021

ŚRODA

8:00 B 110 EE.10

III TI

1.       Bagiński Jakub

2.       Borkowski Hubert

3.       Chmielewski Jakub

4.       Chodorowski Mateusz

5.       Dorochowicz Robert

9:00 B 09 AU.55 IV TG 1.       Bekier Sebastian

2.       Budrys Klaudia

3.       Butkiewicz Jakub

4.       Gajewska Julia

5.       Grzęda Wojciech

6.       Kapuściński Dawid

12:00 B 110 EE.10

III TI

1.       Giczewski Miłosz Łukasz

2.       Gościewski Daniel

3.       Grzędziński Krzysztof

4.       Jarmułowicz Kacper

5.       Jasiński Maciej

6.       Jurewicz Jakub

15:00 B 09 AU.55 IV TG 1.       Karwel Aleksandra

2.       Kotarski Wiktor

3.       Ostrowska Dominika

4.       Pietrołaj Bartosz

5.       Rogorzyńska Monika

6.       Rozmysłowski Damian

16:00 B 110 EE.10

III TI

1.       Kijewski Sebastian

2.       Kiljańska Kinga

3.       Lutecki Adrian

4.       Okuniewski Miłosz

5.       Rutkowski Mateusz

6.       Rynkiewicz Eryk Miłosz

01.07.2021

CZWARTEK

8:00 B 110 EE.10

III TI

1.       Sarnowski Jakub

2.       Saulewicz Marcel

3.       Sawicki Jakub Adam

4.       Skrocki Mikołaj

5.       Słabiński Karol

6.       Szczecina Piotr

D 2 MG.17 III MM 1.       Bogdan Adam

2.       Budzejko Mateusz

3.       Bujakowski Maciej

9:00 B 09 AU.55 IV TG 1.       Sienica Eliza

2.       Sierocka Karolina

3.       Sitko Dawid

4.       Sokołowska Edyta

5.       Strzyżewski Filip

6.       Świerzyńska Patrycja

12:00 B 110 EE.10

III TI

1.       Szyłak Jakub

2.       Szymczyk Hubert

3.       Szyperek Mateusz

4.       Tramp Wiktor

D 2 MG.17 III MM 1.       Cimochowski Krystian

2.       Kowalczuk-Kochanowski Kamil

3.       Kozłowski Sebastian

15:00 B 09 AU.55 IV TG 1.       Trzasko Ewelina

2.       Tylenda Marcin

3.       Ułanowicz Krystian

4.       Wróblewska Kamila

5.       Ziembal Milena

6.       Żukowski Maksymilian

16:00 B 110 EE.10

III TI

1.       Ułanowicz Dawid

2.       Wasilewski Jakub

3.       Żuryński Piotr

02.07.2021

PIĄTEK

8:00 B 109 EE.11

IV TI

1.       Chlebus  Mikołaj

2.       Duda Krystian

3.       Grażul Paweł

4.       Kilon Adrian

5.       Kowalewski Patryk

6.       Krejpcio Hubert

D 2 MG.17

III MM

1.       Orłowski Łukasz

2.       Ostasiewicz Toma

12:00 B 109 EE.11

IV TI

1.       Kruszniewski Sebastian

2.       Oberszt Jakub

3.       Poniatowski Adam

4.       Poniatowski Mateusz

5.       Pruszyński Karol

6.       Skowroński Michał

D 2 MG.17

III MM

1.       Pilichowski Paweł

2.       Sokolik Sylwester Sebastian

16:00 B 109 EE.11

IV TI

1.       Sokołowski Mateusz

2.       Wasilewski Wojciech

3.       Zawada Patryk

4.       Żegarski Patryk

5.       Złotorzyński Filip

D 2 MG.17

IV TM

6.       Bogdan Sebastian
03.07.2021

SOBOTA

8:00 D 3 MG.19

III TM

1.       Bertman Piotr

2.       Jaśkiewicz Miłosz

9:00 B 310 BD.17

III TEO

1.       Boczek Łukasz

2.       Bziom Hubert

3.       Czerniawski Damian

B 8 AU.14

KRAWIEC

1.       Kaszuba Beata

2.       Liszewska Kinga

12:00 D 3 MG.19

III TM

1.       Kosiński Hubert

2.       Ołów Ludwik

15:00 B 310 BD.17

III TEO

1.       Dziemitko Weronika

2.       Guziewski Jan

3.       Konopko Aleksandra

16:00 D 3 MG.19

III TM

1.       Panasiewicz Albert

2.       Pietrewicz Jakub

04.07.2021

NIEDZIELA

8:00 D 3 MG.19

III TM

1.       Poczobut Tomasz

2.       Rojek Mateusz

9:00 B 310 BD.17

III TEO

1.       Przekop Michał Józef

2.       Standowicz Mikołaj

12:00 D 3 MG.19

III TM

1.       Sofinowski Dawid

2.       Witkowski Jakub

15:00 B 310 BD.17

III TEO

1.      Woliński Filip Piotr

2.      Żelechowski Marcin

16:00 D 3 MG.19

III TM

1.       Zdancewicz Michał

 

Harmonogram egzaminów próbnych 2020/2021