Przedstawiamy Państwu dokumenty dotyczące kształcenia zdalnego realizowanego w naszej szkole na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, sposób organizacji kształcenia zdalnego oraz harmonogram kształcenia zdalnego.

Procedura kształcenia na odległość


Platformy edukacji zdalnej:

 

 


PROBLEMY TECHNICZNE:

Odzyskiwanie haseł (procedura):

1. Aplikacja Teams, Moodle:
Proszę pisać prośby o odzyskanie zgubionych loginów i haseł poprzez dziennik Librus do nauczycieli: Bohdan Piktel lub Tomasz Deresz. W obydwu aplikacjach jest możliwość odzyskiwania hasło samodzielnie poprzez wskazany wcześniej adres e-mail lub numer telefonu.
W przypadku braku możliwości logowania się do dziennika Librus patrz punkt 2.

2. Dziennik Librus Synergia:
Proszę pisać prośby o odzyskanie loginu lub hasła na adres tderesz @ zst.suwalki.pl. Wymagana będzie dodatkowa weryfikacja tożsamości, szczegóły w odpowiedzi zwrotnej.

 


Harmonogram konsultacji zdalnych nauczycieli z rodzicami lub opiekunami uczniów przy wykorzystaniu Microsoft Teams  (dostęp przez konto ucznia) w czasie nauki zdalnej:

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Termin konsultacji
1. Bacewicz Katarzyna Poniedziałek, 7:50 – 8:50
2. Bagiński Marek Poniedziałek, 19:00 – 20:00
3. Baluta Wiesław Poniedziałek, 19:00 – 20:00
4. Baranowski Marcin Środa, 15:30 – 16:30
5. Bielecka  Marta Czwartek, 17:00 – 18:00
6. Bogucka Anna Czwartek, 15:00 – 16:00
7. Boniszewski Lech Środa, 14:00 – 15:00
8. Bucki Jarosław Środa, 15:00 – 16:00
9. Bykowska Barbara Środa, 16:30 – 17:30
10. Chmielewska Marzena Środa, 14:00 – 15:00
11. Chmielewska Urszula Poniedziałek, 17:00 – 18:00
12. Daniłowicz-Wasilewska Dorota Środa, 10:40 – 11:40
13. Deresz Tomasz Wtorek, 12:30 – 13:30
14. Dudanowicz Andrzej Środa, 9:00 – 10:00
15. Erenc Łukasz Czwartek, 13:25 – 14:25
16. Galicki Robert Poniedziałek 15:00 – 16:00
17. Giza Marlena Środa, 11:45 – 12:45
18. Giza Zbigniew Środa, 13:25 – 14:25
19. Glinka Marzena Poniedziałek, 10:45-11:45
20. Głośny Gerard Czwartek, 12:30 – 13:30
21. Grnyo Małgorzata Poniedziałek, 16:00 – 17:00
22. Grygoruk Jerzy Czwartek, 15:30 – 16:30
23. Huszcza  Marek Piątek, 13:15 – 14:15
24. Jachimowicz Tomasz Poniedziałek, 17:30-18:30
25. Jaczewski Rafał Środa, 8.50 – 9:50
26. Jaroszewski Łukasz Czwartek, 15:00 – 16:00
27. Jaśkiewicz Magdalena Środa, 13:25 – 14:25
28. Jurgielewicz Andrzej Piątek, 11:30 – 12:30
29. Kalejta Henryk Poniedziałek, 13: 30 – 14:30
30. Karpiuk Karina Piątek, 11:30 – 12:30
31. Kolenkiewicz Marta Środa, 11:30 – 12:30
32. Kondracki Marek Poniedziałek, 11:30 – 12:30
33. Kosmowska Jolanta  Poniedziałek, 15:00 – 16:00
34. Kossa-Szoch Dorota Poniedziałek, 15:30 – 16:30
35. Kowalewska Małgorzata Środa, 12.30 – 13.30
36. Kowalewska Sylwia Środa, 10:40 – 11:40
37. Krasiński Janusz Środa, 9:30 – 10:30
38. Kuczyńska Aneta Wtorek, 15:00 – 16:00
39. Kuczyński Artur Środa, 15:00 – 16:00
40. Kuś-Tomkiewicz Kamila Poniedziałek, 10:45-11:45
41. Leśniewski Adam Środa, 15:00 – 16:00
42. Lisowska Anna Wtorek, 12:30-13:30
43. Lubbe Lidia Środa 17:30-18:30
44. Łukawski Dariusz Środa, 15:00 – 16:00
45. Michalski Jan Wtorek 13: 30 –14: 30
46. Mikołajczyk Bartłomiej Czwartek, 15:00 – 16:00
47. Misiukiewicz Mariusz Piątek, 12:30 – 13:30
48. Mrówczyńska Jolanta Środa, 8:30 – 9:30
49. Nowik  Ewa Wtorek, 13.30 – 14.30
50. Orłowski Wiesław    Środa, 15:15 – 16:15
51. Parafinowicz Edyta Wtorek, 13:00 – 14:00
52. Piktel Bohdan Środa, 8:00 – 9:00
53. Pogorzelska Justyna Wtorek, 16:00 –17:00
54. Raczkowski Paweł Wtorek, 17:00 – 18:00
55. Radaszkiewicz Edyta Czwartek, 14:30 – 15:30
56. Remiszko Lech Wtorek,11:40-12:40
57. Rogalska-Balita Beata Wtorek 11:30-12:30
58. Rusanowski Szymon Środa, 12:30 – 13:30
59. Siwko Magdalena Piątek, 13:25-14:25
60. Słuchocki Tomasz Poniedziałek, 17:00-18:00
61. Spudzis Marta Środa, 15:30 – 16:30
62. Stefanowska-Jachimowicz Grażyna Poniedziałek, 15:00 – 16:00
63. Stojanowska-Hościłowicz Aneta Środa, 12:30-13:30
64. Stojanowski Hubert Czwartek, 15:20-16:20
65. Szymańska Beata Poniedziałek, 15:00 – 16:00
66. Szymański Bogusław Poniedziałek, 15:00 – 16:00
67. Śliwińska Edyta Piątek, 11:45- 12:30
68. Śliżewski Wojciech Poniedziałek, 12.30 – 13.30
69. Świetlicka Anna Poniedziałek, 10:40 – 11:40
70. Teodorowska Julia Wtorek 10:40- 11:40
71. Pomian Jan Środa, 15:00 – 16:00
72. Walendzewicz Tomasz Środa, 10:40 – 11:40
73. Wasilewski Leszek Środa, 15:00 – 16:00
74. Wawrzyn Wojciech Środa, 12:30- 13:30
75. Werpachowski Bogdan Czwartek, 11:45- 12:45
76. Węcek Bogumił Poniedziałek, 13:30 – 14:30
77. Zielepuza  Daniel Środa, 14:30 – 15:30
78. Złotorzyński Michał Poniedziałek, 13:30-14:30
79. Żukiewicz Małgorzata Wtorek, 15:15 – 16:15
80. Żyliński Bartosz Czwartek, 10:45 – 11:45