Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024:

 

BŁAŻEJ RAWINIS — Przewodniczący

Cześć, na początku chciałem podziękować za ponowne zaufanie w sprawie przewodniczenia samorządem uczniowskim. Nazywam się Błażej. Jestem uczniem klasy 5 o profilu mechatronicznym, a w tym roku przystępuję do matury. Następnym krokiem na mojej drodze będą studia. Jeszcze nie wiem jakie, ale na pewno coś związanego z moim aktualnym profilem, elektroniką bądź energetyką. Moim małym marzeniem jest zarabianie na grach komputerowych, chciałbym kiedyś wejść na scenę e-sportową. W tym roku chcę przede wszystkim wspomóc pozostałych przedstawicieli samorządu i nauczycieli w organizowaniu ciekawych dla nas wydarzeń w naszej szkole.

 

 

 


 

 

ZUZANNA SKIBOWSKA — WiceprzewodniczA

Hejka, nazywam się Zuza. Jestem uczennicą klasy 4 technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Od początku edukacji staram się uczestniczyć w wydarzeniach szkolnych; możecie mnie kojarzyć np. z Gali Belfrów. Interesuję się psychologią i pisarstwem. Wielokrotnie zdążyłam już usłyszeć, że jestem otwarta na nowe doświadczenia, jak i ludzi. Zdobywanie kolejnych znajomości przychodzi mi niemal naturalnie, o czym wielu mogło się już przekonać. W ubiegłym roku szkolnym udało mi się skorzystać z projektu „Mechanix”, w ramach którego odbyłam staż w Białymstoku, a także „Erasmus+”, który pozwolił mi wyjechać do Włoch. Od kilku lat jestem gospodarzem klasowym, jednak chciałam zwiększyć obszar swoich działań. Zawsze miałam wrażenie, że szkoła to nie tylko miejsce do nauki, to także kilka lat z naszego życia. Marzy mi się, aby były one ciekawe i twórcze. Chciałabym po maturze wynieść z ZST wiele miłych wspomnień. Dziękuję za głosy!

 

 


 

Patryk Szerel — SEKRETARZ

Nazywam się Patryk Szerel. Jestem uczniem klasy 4 technik automatyk. Interesuję się projektowaniem ciuchów i muzyką, z którą chciałbym związać swoją przyszłość. Mieszkałem za granicą 11 lat i znam 6 języków: islandzki, angielski, duński, francuski, niemiecki i norweski. Lubię podróżować i zwiedzać świat. Kiedyś interesowałem się rysowaniem, co teraz przerodziło się we wcześniej wspomniane projektowanie. Interesowałem się również psychologią; lubię słuchać i pomagać ludziom. Uprawiałem trochę sportów za granicą, grałem w hockey, piłkę ręczną oraz w koszykówkę. Byłem już raz w samorządzie. Teraz tej społecznej funkcji poświęcę czasu i zaangażowania. 

 

 

 


 

SEBASTIAN ANTONIAK — SKARBNIK

Hej, mam na imię Sebastian. Uczę się w 3 klasie technikum o profilu teleinformatycznym. Pochodzę z małej miejscowości koło Suwałk, lecz od niedawna zamieszkałem w Suwałkach. W wolnym czasie uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca na mapie, poznawać nowe smaki, czy brać udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturowych. Myślę, że plany na przyszłość to jeszcze zbyt odległy temat, ale mam nadzieję, że uda mi się pójść na studia w kierunku związanym z informatyką. Dziękuję za wybranie mnie w tegorocznych wyborach. TO dla mnie zaszczyt pełnić funkcję w samorządzie uczniowskim. Z przyjemnością pomagam innym ludziom. Jestem też osobą pełną pomysłów, dlatego mam nadzieję, że nasza praca w samorządzie przez ten rok będzie bardzo owocna.

 

 

 


 

 


 Edyta Radaszkiewicz — Opiekun Zarządu Samorządu Uczniowskiego