Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022:

 

 

Mateusz Perkowski — Przewodniczący

Nazywam się Mateusz Perkowski. Chodzę do klasy 3 technik teleinformatyk. Interesuje się sportem i rekreacją. Uprawiam różne sporty ekstremalne, głównie badminton i warcaby. Do moich zainteresowań można zaliczyć również przeprowadzanie skomplikowanych operacji dronem oraz przeglądanie różnych stron internetowych. W latach 20 XXI wieku rozpoczęła się moja kariera muzyczna, lecz nie trwała zbyt długo, ponieważ się skończyła szybciej niż się zaczęła.
W wolnym czasie gram na jednostce centralnej w różnego rodzaju produkcje oraz zajmuję się sztuką współczesną, najczęściej rysowaniem.
Moje rysunki, dokonania , osiągnięcia, sukcesy, wyczyny można podziwiać na prowadzonych przeze mnie mediach społecznościowych, na których często się udzielam.

 

 


 

 

 

Julia Nartowicz — Wiceprzewodnicząca

Nazywam się Julia Nartowicz. Mieszkam w Suwałkach. Uczę się w 1 klasie o profilu technik budownictwa. w Zespole Szkół Technicznych. Interesuję się projektowaniem ,sportem i muzyką. Ogromną radość sprawia mi niesienie pomocy potrzebującym, stąd moja działalność w wolontariacie. W wolnych chwilach lubię spotykać się ze znajomymi, oglądać filmy oraz jeździć na rowerze.

 

 

 


 

 

 

Patryk Szerel — Wiceprzewodniczący

Nazywam się Patryk Szerel, mam 16 lat. Interesowałem się wieloma rzeczami, a obecnie fascynuje mnie elektronika.
Mieszkałem 11 lat za granicą, a dokładniej w Islandii. Uprawiałem 4 dyscypliny sportowe przez 6 lat. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi oraz w sposób ciekawy spędzam czas.

 

 

 

 


 

 


 

mgr Jolanta mrówczyńska — Opiekun Zarządu Samorządu Uczniowskiego