Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023:

 

Aleksandra Kowalczyk — Przewodnicząca

Mam na imię Ola, jestem uczennicą 4 klasy o profilu technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Mieszkam w Suwałkach. Większość wolnego czasu spędzam słuchając muzyki, dlatego gdy tylko mogę, jeżdżę na koncerty i festiwale muzyczne. Poza tym lubię oglądać seriale i filmy. W zeszłym roku udało mi się zostać uczestniczką projektu Erasmus+ i wyjechać do Włoch. Interesuję się psychologią i socjologią, stąd w przyszłości planuję studiować właśnie psychologię. Czerpię radość z udzielania innym, potrzebującym osobom pomocy i marzę, aby świat wokół nas stał się bardziej tolerancyjny. Mam nadzieję, że jako przewodnicząca szkoły będę miała możliwość wspierać osoby z problemami, chcę włączać się w akcje charytatywne prowadzone w naszej szkole.

 

 

 


 

 

Przemysław Bobrowski — Wiceprzewodniczy

Nazywam się Przemek, mam 18 lat i jestem uczniem 4 klasy o profilu technik teleinformatyk. Moim hobby jest muzyka i wszystko co związane z elektroniką i Internetem. Mimo że nie mieszkam w Suwałkach, to bardzo często spędzam w tym mieście czas, chociażby ze względu na moich znajomych. Tak jak moja koleżanka z samorządu, Ola, byłem uczestnikiem projektu Erasmus+, który realizowany był we Włoszech. Nie mam sprecyzowanych planów na przyszłość, nie wiem czym będę zajmował się zawodowo po ukończeniu szkoły średniej, ale mam nadzieję, że teraz, kiedy pełnię rolę przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach uda mi się wiele zdziałać, co przełoży się na naszą wspólną przyszłość.

 

 

 


 

Błażej Rawinis — Wiceprzewodniczący

Nazywam się Błażej Rawinis, jestem uczniem klasy 4 technik mechatronik. Interesuję się szeroko pojętą kulturą i działaniem na rzecz społeczeństwa. Muzyka to ten obszar, w którym chciałbym się realizować. Swoją drogę artystyczną próbowałem też związać z digital artem – to niełatwe zadanie, gdyż trzeba mieć olbrzymią cierpliwość, a nad tym muszę jeszcze popracować. Z natury jestem perfekcjonistą, jednak chaos wokół mnie i pewnego rodzaju rozprężenie, nie przeszkadza mi, wręcz czyni rzeczywistość, w której funkcjonuję ciekawszą, atrakcyjniejszą. Aktualnie zajmuję się przeróżnymi rzeczami, cały czas szukam dla siebie ciekawych form samorealizacji, stąd pełniona zaszczytna funkcja w Samorządzie Uczniowskim naszej szkoły.

 

 

 


 

 

 


 Edyta Radaszkiewicz — Opiekun Zarządu Samorządu Uczniowskiego