8 maja w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Koszykówki Chłopców Szkół Podstawowych o puchar Dyrektora ZST. W zawodach wzięli uczniowie klas VII–VIII szkół podstawowych. Wydarzenie miało na celu promocję koszykówki w naszym mieście, a także promocję naszej szkoły jako szkoły oferującej atrakcyjne kierunki kształcenia dla przyszłych uczniów.

W turnieju udział wzięły reprezentacje trzech szkół podstawowych. Każda z drużyn poza meczami w turnieju miała również okazję rozegrać krótkie spotkanie z uczniami klas I naszej szkoły, co było dodatkową atrakcją i okazją do sportowej integracji.

Wyniki turnieju:
SP nr 2 – SP nr 4 42:10
SP nr 7 – SP nr 4 42:13
SP nr 7 – SP nr 2 26:28

Klasyfikacja generalna:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2
  2. Szkoła Podstawowa nr 7
  3. Szkoła Podstawowa nr 4

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Borys Myszkowski z SP nr 2.

Dziękujemy wszystkim drużynom, opiekunom oraz organizatorom za udział i stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!