Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:
Lp. | Klasy | Godzina | Miejsce |
1. | Klasy pierwsze | 9:00 | Boisko szkolne (w przypadku deszczu sala gimnastyczna) |
2. | Klasy drugie | 10:30 | Brak apelu – spotkania z wychowawcami klas |
3. | Klasy trzecie i czwarte | 11:30 | Brak apelu – spotkania z wychowawcami klas |
Uwaga! Na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z przyjętymi procedurami – procedury tutaj.
Wykaz sal – spotkania z wychowawcami w dniu 1 września 2020 r.
L.p. | Nazwisko i imię wychowawcy | Klasa | Nr sali | |
1 | Rogalska-Balita Beata | 1 elektryk | B211 | |
2 | Rogalska-Balita Beata | 1 wzC | B211 | |
3 | Radaszkiewicz Edyta | 1 mmmiu | B112 | |
4 | Radaszkiewicz Edyta | 1 wzB | B112 | |
5 | Mrówczyńska Jolanta | 1 wzA | 101 | |
6 | Mrówczyńska Jolanta | 1 mzirwb | 101 | |
7 | Złotorzyński Michał | 1 TGP | 103 | |
8 | Złotorzyński Michał | 1 TI | 103 | |
9 | Lubbe Lidia | 1 TM | 104 | |
10 | Lubbe Lidia | 1 TAU | 104 | |
11 | Dorota Daniłowicz | 1 TMR | 102 | |
12 | Dudanowicz Andrzej | 1 TB | 15 | |
13 | Głośny Gerard | 2 wzA | B110 | |
14 | Głośny Gerard | 2 MZiRWB | B110 | |
15 | Kalejta Henryk | 2 MMMiU | 202 | |
16 | Kalejta Henryk | 2 wzB | 202 | |
17 | Lisowska Anna | 2 wzC | 11 | |
18 | Remiszko Lech | 2 wzCp | 5 | |
19 | Stefanowska-Jachimowicz Grażyna | 2 MZiRWBp | B212 | |
20 | Stefanowska-Jachimowicz Grażyna | 2 wzAp | B212 | |
21 | Wasilewski Leszek | 2 wzBp | 206 | |
22 | Wasilewski Leszek | 2 MMMIUp | 206 | |
23 | Bacewicz Katarzyna | 2 TAU | 203 | |
24 | Baranowski Marcin | 2 TMR | 208 | |
25 | Kowalewska Małgorzata | 2 TMp | 012 | |
26 | Kowalewska Małgorzata | 2 TELp | 012 | |
27 | Kowalewska Sylwia | 2 TG | 204 | |
28 | Kowalewska Sylwia | 2 TI | 204 | |
29 | Kuczyńska Aneta | 2 TAUp | B312 | |
30 | Piktel Bohdan | 2 TIp | 205 | |
31 | Piktel Bohdan | 2 TGp | 205 | |
32 | Śliwińska Edyta | 2 TEL | B103 | |
33 | Śliwińska Edyta | 2 TM | B103 | |
34 | Śliżewski Wojciech | 2 TMRp | B112 | |
35 | Siwko Magdalena | 2 TB | 105 | |
36 | Zielepuza Daniel | 2 TBp | 101 | |
37 | Erenc Łukasz | 3 wz | 204 | |
38 | Pogorzelska Justyna | 3 MMMiU | 101 | |
39 | Pogorzelska Justyna | 3 MZiRWB | 101 | |
40 | Deresz Tomasz | 3 TI | 208 | |
41 | Jaśkiewicz Magdalena | 3 TMR | 105 | |
42 | Kosmowska Jolanta | 3 TM | 108 | |
43 | Kosmowska Jolanta | 3 TEO | 108 | |
44 | Spudzis Marta | 3 TGP | 102 | |
45 | Stojanowska-Hościłowicz Aneta | 3 TAU | 106 | |
46 | Walendzewicz Tomasz | 3 TE | B212 | |
47 | Walendzewicz Tomasz | 3 TEL | B212 | |
48 | Żyliński Bartosz | 3 TB | 15 | |
49 | Bogucka Anna | 4 TGP | B107 | |
50 | Kossa-Szoch Dorota | 4 TB | 104 | |
51 | Kuś-Tomkiewicz Kamila | 4 TEL | B104 | |
52 | Kuś-Tomkiewicz Kamila | 4 TAU | B104 | |
53 | Jurgielewicz Andrzej | 4 TM | 205 | |
54 | Jurgielewicz Andrzej | 4 TEO | 205 | |
55 | Mazalewska Grażyna | 4 TMR | 201 | |
56 | Świetlicka Anna | 4 TI | 209 | |
57 | Świetlicka Anna | 4 TE | 209 |