17 czerwca w Mońkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadpodstawowych w siatkówce plażowej chłopców. W zawodach wystartowało 14 najlepszych drużyn z całego województwa.
Reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali znakomitą formę, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń. Wygrywając wszystkie swoje spotkania, sięgnęli po tytuł Mistrzów Województwa Podlaskiego.
Naszą szkołę reprezentowali:
- Bartosz Ćwikowski (kl. IV TBA)
- Michał Przeborowski (kl. IV TBA)
- Michał Wiśniewski (kl. IV TBA)
Opiekunem drużyny był pan Lech Remiszko.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz opiekunowi wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć sportowych!
















