17 czerwca w Mońkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadpodstawowych w siatkówce plażowej chłopców. W zawodach wystartowało 14 najlepszych drużyn z całego województwa.

Reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali znakomitą formę, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń. Wygrywając wszystkie swoje spotkania, sięgnęli po tytuł Mistrzów Województwa Podlaskiego.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Bartosz Ćwikowski (kl. IV TBA)
  • Michał Przeborowski (kl. IV TBA)
  • Michał Wiśniewski (kl. IV TBA)

Opiekunem drużyny był pan Lech Remiszko.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz opiekunowi wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć sportowych!