W dniach 17-18 czerwca uczniowie uczestniczyli w biwaku połączonym ze spływem kajakowym. Po przyjeździe na miejsce zbiórki w Wysokim Moście, uczniowie rozlokowali się w domkach. Po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa wyruszyliśmy na spływ kajakowy malowniczą rzeką Czarną Hańczą. Kolejny odcinek tej przepięknej rzeki został pokonany. Podczas wyprawy podziwialiśmy piękne krajobrazy i obserwowaliśmy przyrodę.
Wieczorem zorganizowaliśmy ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski i wspólnie spędzaliśmy czas. Wyjazd był bardzo udany, dostarczył wielu wrażeń oraz pozwolił nam aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu.















