Nauczanie zdalne w ZST nie ograniczyło kreatywności uczniów i nauczycieli. Przykładem może być sukces Adriana Luteckiego – ucznia klasy 2 TI – który wziął udział  w turnieju zorganizowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji pod nazwą  GrarantannaCup i wygrał dla szkoły pracownię mobilną.

W turnieju zorganizowanym podczas zawieszenia zajęć w szkołach brali udział uczniowie, którzy zmagali się ze sobą w różnych grach m.in.: CS:GO, FIFA20, League of Legends. Wykazywali się szybkością, strategią oraz innymi umiejętnościami, które powinien posiadać gracz.

Sprzęt dostarczony przez firmę BCODERS S.A. składa się z 16 laptopów firmy DELL z myszkami, bezprzewodowego punktu dostępowego oraz szafy, która dostarczyła firma Malow Sp. z o.o. do sprawnego przenoszenia komputerów. Z „mobilnej szafy” będą mogli korzystać uczniowie w różnych pracowaniach.

Nagrody w turnieju otrzymał także Adrian. Są to: monitor gamingowy, mysz gamingowa oraz słuchawki gamingowe. Nagrodę uczniowi ufundowała również Pani Dyrektor Anna Musiałowicz.

Szczegóły turnieju: https://play.eslgaming.com/poland/grarantanna/

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!