Za nami pierwszy, ale nie ostatni, Szkolny Dzień Dawcy Szpiku. Razem z dziesiątkami szkół w całej Polsce włączyliśmy się do akcji „Komórkomania” prowadzonej przez Fundację DKMS. W czwartek 18 czerwca, na ustawionym w budynku głównym szkoły stoisku, rejestrowaliśmy potencjalnych dawców szpiku kostnego. Ratuje on życie chorym na nowotwory krwi, w szczególności białaczkę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i do zobaczenia na kolejnej, być może jesienią.















