„Zostawiłem tu kawałek siebie, ale i dostałem coś, co zabiorę ze sobą na całe życie” – te słowa wypowie kiedyś wspaniała młodzież, która 15 października 2018 roku została oficjalnie przyjęta w poczet uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach. W tym bowiem dniu pierwszoklasiści uroczyście ślubowali na sztandar szkoły.  Przyrzekali, że uczciwie i rzetelnie będą wypełniać obowiązki, wyrabiać w sobie silną wolę, odpowiedzialność, uczynność, odwagę i prawdomówność, będą szanować własność szkolną oraz  pracę innych ludzi, pogłębiać swoją wiedzę, pracować dla chwały i szczęśliwej przyszłości Ojczyzny, szanować poglądy i przekonania innych oraz nie czynić nic, co mogłoby splamić dobre imię Zespołu Szkół Technicznych. Dyrektor szkoły, Pani Anna Musiałowicz, wyraziła nadzieję, iż od tego dnia wszyscy razem i każdy z osobna będzie tworzyć klimat tej szkoły.

Tegoroczna uroczystość ślubowania uczniów nabrała wyjątkowego charakteru z uwagi na objęcie patronatem przez firmę Malow klasy pierwszej w zawodzie technik mechanik, z kolei firma Forte patronatem objęła klasę pierwszą w zawodzie technik automatyk. Wszyscy uczniowie obu klas otrzymali upominki, które bardzo ich ucieszyły.

Ten dzień, był również okazją do upamiętnienia Dnia Edukacji Narodowej oraz złożenia życzeń gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły. Ciepłe słowa kierowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców.

Cieszymy się z przyjęcia nowych uczniów do  grona Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach. Życzymy im wspaniałych sukcesów, prawdziwych przyjaźni, intelektualnych wyzwań i realizacji wszystkich marzeń.

« 1 z 2 »